Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi Alma ve Whatsapp Gizli Takip


0

Whatsapp’ta ailenizi ve arkadaşlarınızı takip etmek istiyor olabilirsiniz. Whatsapp çevrimiçi bildirimi almak birçok kullanıcı tarafından isteniyor. Çocuklarınızı, arkadaşlarınızı ve eşinizi Whatsapp’ta takip etmek ve ne zaman çevrimiçi olduğunu öğrenmek için yöntemlerimize göz atın. Whatsapp gizli takip uygulaması kullanımı ve detayları…

Eğer Whatsapp kullanan bir arkadaşınızı veya aile üyenizi takip etmek istiyorsanız, burada bulunan yöntemler ile çevrimiçi raporlarını alabilir ve ne zamanları Whatsapp’a girdiğini öğrenebilirsiniz. Detaylı istatistikler size anlaşılır bir raporla sunulur.

Whatsapp Çevrimiçi Bildirim Alma

Seçtiğiniz numara Whatsapp’a girdiği zaman bildirim almak istiyorsanız aşağıdaki yöntemlerimizi deneyebilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz kişi her çevrimiçi olduğunda bildirim alırsınız.

  1. Play Store’a girin
  2. WpZoom uygulamasını indirin
    Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
    3cb2c16d-74b9-4e12-8192-19de43e8e89e
  3. Yeni kayıt ekleyinTakip etmek istediğiniz kişinin numarasını girerek yeni kayıt oluşturun
  4. Doğrulamayı tamamlayın ve takibe başlayınDoğrulama adımını tamamladıktan sonra çevrimiçi takip işlemine başlayabilirsiniz.

Bu adımları tamamlayarak istediğiniz kişinin çevrimiçi olduğu zamanların günlük, haftalık ve aylık olarak istatistiklerini alabilirsiniz. Detaylı ve anlaşılır raporlar sunulur.


Like it? Share with your friends!

0
Mustafa

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win