Asseto kalitesi Almanya’dan Türkyie’ye ulaştı


0

Alman kalitesi Asseto Gmbh Türkiye’de

Alman firma Asseto Gmbh son 5 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteriyor

    Almanya merkezli firma olan Asseto Gmbh ve Asseto Baum Gmbh, Alman kalitesini Türkiye’ye 5 yıldır sunmaya devam ediyor. Asseto firması, Karamürsel’de yaptığı konut ve villalar ile kentin bir numaralı projelerini sunuyor.

Paipurth İnşaat Alman çalışma disiplini ile konutlarını, zamanında projeye %100 uygunluğu ve kalitesinden ödün vermeden alıcılarına teslim etmektedir.

 Asseto Gmbh konut, villa inşaatları, iş yeri inşaatları; Asseto Baum Gmbh Kamu kurumları ve özel kurumlar için çevre düzenleme, park, bahçe ağaç bakım işleri konusunda faaliyet göstermektedir. Almanya’da bulunan grup firmaları Köln, Düsseldorf ve Berlin şehirlerinde kamu ve özel sektöre ait birçok bina ve restorasyon inşaatı yapmıştır.

    Asseto inşaat firması, 40 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyetini her daim önemsemektedir. Çalışkanlık, zamanında teslim ve kalite ilkelerine dayanan şirket, bu sayede bir çok rakibini geride bırakarak piyasada 40 yıldır varlığını sürdürmeyi başarmıştır.

   Türkiye pazarında ise son beş yıldır varlığını sürdüren Asseto, Alman kalitesini Türk inşaat sektörüne kazandırmıştır. Asseto, Kocaeli Karamürsel ilçesinde tamamladığı konut ve villa projeleri ile kalitesinden söz ettirmektedir. Fiyat politikası ve malzeme kalitesi olarak sakinlerin ilgisini çekiyor ve aynı zamanda adından her zaman söz ettiriyor.

   “Kaliteli malzeme eşittir pahalı konutlar; ucuz eşittir kalitesiz malzeme” düşüncesinin çok aksine hareket eden Asseto, alanında her zaman “kalite ve uygunluk” felsefesine dayandırarak yoluna devam etmektedir.


Like it? Share with your friends!

0
Mustafa

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win